בצלאל

  1. ראשי
  2. chevron_left
  3. ציבורי
  4. chevron_left
  5. בצלאל

האקדמיה בצלאל היא, בראש ובראשונה, קבוצה של יוצרים מוכשרים, רבי השראה וכוח עשייה. התשוקה ליצירתיות וההקפדה על איכות ומצוינות, שני עמודי התווך של האקדמיה, באים לידי ביטוי בסגל ההוראה ובתלמידי האקדמיה.  בזכותם עומדת בצלאל במרכז השיח התרבותי על העשייה האמנותית במדינת ישראל, וממלאת תפקיד מכריע בעיצוב זהותה התרבותית.

בבצלאל לומדים כיום כ – 2000 סטודנטים לתואר ראשון בתחומים הבאים: אמנות, אמנויות המסך,  ארכיטקטורה, עיצוב קרמי וזכוכית, עיצוב תעשייתי, צורפות ואופנה, צילום ותקשורת חזותית. כמו כן מציעה בצלאל תואר שני בארבעת התחומים הבאים: אמנויות, עיצוב אורבני, עיצוב תעשייתי ומדיניות ותיאוריה של האמנויות.  בכל מחלקה ומחלקה ניתן לראות את שימור הידע המסורתי ואת הכלים, החומרים והסדנאות שנצברו במשך עשרות רבות של שנים, לצד השימוש
בתוכנות ובטכנולוגיות חדשניות.

בצלאל מכינה את הסטודנטים שלה לחיים של איכות ומצוינות ומעניקה לסטודנטים לימודים מעשיים ברמה הגבוהה ביותר לצד תשתית אינטלקטואלית בתחומי ההיסטוריה, הספרות והפילוסופיה, חקר החברה והתרבות ויסודות החשיבה המדעית והטכנולוגית.  באמצעות קורסים בין תחומיים, בין מחלקתיים, קורסי יסודות והאפשרות לקחת קורסים במיגוון המחלקות של בצלאל, נחשפים הסטודנטים לתחומים נוספים שאינם בתחום התמחותם המרכזי וכך מעשירים את הבנתם האמנותית-עיצובית.

לקוח משנת 2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

תפריט