צוות תכנית אב לתחבורה ירושלים

  1. ראשי
  2. chevron_left
  3. ציבורי
  4. chevron_left
  5. צוות תכנית אב לתחבורה ירושלים

מיום היווסדו בשנת 1967, פועל צוות תוכנית אב לתחבורה לשפר את מערך התחבורה במטרופולין ירושלים, לעודד את התושבים והמבקרים בעיר להשתמש בתחבורה ציבורית ולהעלות את איכות החיים של תושבי המטרופולין.

צוות תוכנית אב לתחבורה הוא גוף ייחודי, ייעודי, המתמקד בגיבוש תוכניות אסטרטגיות וקידומן, בתיאום בין עיריית ירושלים לבין משרד התחבורה, בפיתוח מודלים תחבורתיים מתקדמים ובמעקב אחר הגורמים המבצעים בפועל את התוכניות שאושרו.

הצוות מורכב ממומחים בעלי שם בתכנון אורבני ובהנדסת תחבורה, כמו גם מאנשי אקדמיה בכירים. הוא משתף פעולה עם גורמים רבים וביניהם משרדי ממשלה, סוציולוגים עירוניים, נבחרי ציבור, ראשי קהילות, חברות עירוניות, מפעילי תחבורה ציבורית, מוסדות אקדמיים, אגודת המהנדסים והאדריכלים בעיר, היסטוריונים ואנשי דת ועוד.

צוות תוכנית אב לתחבורה בוחן את מערך התחבורה במטרופולין משתי נקודות מבט: האחת מספקת מבט רחב על תהליכי שינוי ארוכי טווח ואילו השנייה פורטת את התוכניות לפתרונות יישומיים ולתהליכים עכשוויים. השילוב בין שני המישורים חיוני להצלחת המשימה – והוא מסייע לצוות התוכנית לסלול את העתיד התחבורתי של המטרופולין המאוכלס והחשוב בישראל.

לקוח משנת 2020

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

תפריט