טל אלכסנדרוביץ’-שגב

מנכ”לית

  1. ראשי
  2. chevron_right
  3. אודות
  4. chevron_right
  5. הנהלה וצוות
  6. chevron_right
  7. טל אלכסנדרוביץ’-שגב

נשואה לאיתן אמא של נעם ומאיה

מתמיד הייתי פריקית של תקשורת, וממש זוכרת איך בלעתי עיתונים עוד כילדה, חיכיתי לימי בחירות כדי ללוות את המשדרים בצפייה אדוקה ולא השארתי מילה לא חרושה בעיתוני סופהשבוע.

רשמית נכנסתי לעולם הזה בגיל 18 עם הגיוס ליחידת דובר צה”ל, ועד עכשיו לא היה רגע אחד משעמם. את השירות הצבאי עשיתי במדור כתבים צבאיים בענף תקשורת בדובר צה”ל (ואף נבחרתי לחיילת מצטיינת), משם המשכתי למשרד העבודה והרווחה (בתקופת השרה אורה נמיר), במקביל סיימתי תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה בהצטיינות באוניברסיטה העברית, משם עברתי להסתדרות כעוזרת ראש מנהל התקשורת בתקופה סוערת ומעניינת, ובמקביל סיימתי תואר שני בתקשורת באוניברסיטה העברית.

במשך שש שנים שימשתי כיועצת התקשורת של שר המדע, התרבות והספורט, מתן וילנאי, וניהלתי את המהלך למיזוג מערכי התקשורת של המשרד המאוחד ומיתוגו. בהמשך כיהנתי כסמנכ”לית שיווק ותקשורת של ארגון אמון הציבור. באפריל 2008 הקמנו את בן-חורין ואלכסנדרוביץ.

מהרגע שגיליתי את הרשתות החברתיות ועולם הניו-מדיה התמכרתי, ואני רואה בעולם החדש הזדמנות מקצועית יוצאת דופן. מי שרוצה לדעת הכל על חיי האישיים והמקצועיים מוזמן לעקוב אחרי בפייסבוק, אינסטגרם ובטוויטר.

מרצה בנושאי תקשורת, ניו-מדיה וניהול קמפיינים פוליטיים. חברת בורד (בהתנדבות) בקרן שמש, עמיתת תוכנית מעוז מחזור י’.

“מהנשים המשפיעות בשוק התקשורת המקומי: טל אלכסנדרוביץ’” 

לכתבה> Tal Alexandrovitz – The Political Rainmaker | The Jerusalem Post

לכתבה> 50 הנשים המשפיעות בישראל | מגזין פורבס


המציאה את הסיסמא – “ישראל לפני הכל” עבור כחול לבן.

מוזיקה: ישראלית כבדה. פייבוריטים – חוה אלברשטיין (המלכה), אילנית, נתן יונתן, רחל שפירא, נעמי שמר, נחום היימן, תיסלם, נורית גלרון, ערן צור, הכל עובר חביבי, קובי אפללו, קורין אלאל, אריק לביא ואמיר דדון.

קוראת: עיתונים.

שעות הפנאי (אם יש): עם הבנות, נעם ומאיה, שוחה 100 בריכות בלי להתבלבל בספירה וחובבת סדרות.

למה אני במקצוע: אין ספק שזה לא מקצוע לאנשים שפויים אבל האקשן, היכולת להשפיע, העניין, התכנים המגוונים והכי חשוב, המפגש עם האנשים כנראה עושים לי את זה. זה תענוג לעבוד בתחביב שלך ואני חיה את העולם הזה שלא מפסיק להשתנות ולהתחדש.

החלק שאני מתחילה איתו את העיתון: מחכה כל בוקר למחלק העיתונים ובערך ב-530 מתחילה לעבור על הכל בדגש על האייטמים שלנו שאני מחכה להם. בהמשך פשוט קוראת את העיתון כמו שהוא מההתחלה ועד הסוף.

אייטם אחד שאני גאה בו: הקמפיינים לעזר מציון – עמית קדוש ולהציל את אבא של נטלי. קמפיינים שצירפו למאגר מח העצם הלאומי של עזר מציון יותר מ-100 אלף תורמים. זו הזדמנות יוצאת דופן לרתום את הכישורים המקצועיים להצלת חיים.

קמפיין הג’ירו שהיה מרגש במיוחד. הקמפיין האפקטיבי הביא להשתתפות של כל המדינה במהלך ששיקף עד כמה מדינת ישראל נהדרת ומה יש לנו להציע לעולם. מדובר בארוע שהביא יכולות של צוות עצום שלנו שפעל לאורך שבועות וחודשים ארוכים עד לרגע שיא בלתי נשכח לכולנו.

LinkedIn
Instagram
תפריט